„Miért nem sikerül a slime???”
Ismerős ez a dilemma? Ha te is jártál már úgy, hogy bevásároltál a slime készítéshez, az eredmény viszont finoman szólva sem beszélt önmagáért, akkor jó helyen jársz! Abból a pénzből ugyanis, amit elpocsékoltatok a hozzávalókra, szuper jó kis slime készítő szetteket vagy kész slime-okat lehet vásárolni, amelyek ráadásul nem is mennek tönkre.
Egyébként pedig - ha hiszed, ha nem - vannak ám kifejezetten jópofa, még képességfejlesztő slime játékok is!
GALT Slime labor – állatos slime készítő készlet
Ebben a slime készítőben kifejezetten azzal a céllal kell ragacsot gyártani, hogy abból mindenféle cuki állatot lehessen aztán megalkotni, például kígyót, békát vagy éppen medúzát, a különböző sablonoknak köszönhetően. Még szemek is vannak a slime laborban, így valóban élethűek és sikamlós tapintásúak lesznek majd az elkészült állatok! Brrrrrr…
Tartozik ráadásul a GALT Slimy Labor készlethez egy izgalmas munkafüzet is, amely különböző kísérleteket mutat be a slime-ok segítségével és ezeket otthon is könnyedén meg lehet csinálni.
Slime a fürdőkádban
Ha elsőre felhorkannál, hogy ugyan már, bele nem ülteted a gyereked egy adag slime-ba, akkor gyorsan megnyugtatunk, hogy mindegyik Gelli Baff fürdőtermék 100 százalékig biztonságos és bőrbarát, olyannyira, hogy tényleg akár üldögélni is lehet benne!
Ha esetleg valamiért nem szeret a gyereked mostanában fürdeni vagy épp ellenkezőleg, kifejezetten imád a meleg vízben üldögélni, érdemes feldobni egy kis Gelli Baff slime-mal a fürdővizet! Fürdés előtt készítsétek el közösen a színes slime-ot, aztán már lehet is beleugrani a zseléfürdőbe!
Nagyon fontos azonban, hogy nem minden slime alkalmas a fürdőzésre, erre a célra kifejezetten fürdéshez is ajánlott, valóban bőrbarát slime-ot kell vásárolni, mint amilyen a Gelli Baff slime-ja is!
Csajos kreatív slime készítő
A kifejezetten lányoknak készült So Slime kreatív szettek segítségével akár slime alapú édességeket és jégkrémeket is lehet otthon készíteni, na persze csak játékból!
Vanília, szőlő, áfonya, rágógumi és a csokoládé illatú slime porok vannak a készletben, amit csak össze kell rázni vízzel a slime shakerben és már kész is a „finomság”, amit gyöngyökkel és egyéb díszekkel lehet még pluszban feldobni tálalás előtt.
Poopsie, az unikornis slime játék
Ha még nem volt szerencséd Poopsie-hoz, akkor eláruljuk, hogy az ő legkülönösebb és legmókásabb tulajdonsága bizony nem más, mint hogy slime-ot kakil. Igen, jól olvastad, valóban ezzel lopta be magát a gyerekek szívébe!
Különböző Poopsie készleteket lehet kapni, a legmenőbb azonban kétségkívül az üdítős doboz formájú szettben kapható Poopsie Sparkly Critters unikornis, aki pár korty üdítőital bekanalazása után slime-ot fröcsköl ki magából!
Egy kis slime történelem
Kevés olyan megosztó játék létezik, mint a slime, hiszen a gyerekek megőrülnek érte, a szülők viszont leginkább csak a ragacsos masszát látják benne.
Gondoltad volna, hogy a Barbie-t is forgalmazó Mattel cég már 1976-ban elkezdett slime-ot árulni? Ennek ellenére a gigantikus berobbanásra további 40 évet kellett várni, amikor is egy influencer egyszer csak kitalálta, hogy megpróbálkozik az otthoni slime készítéssel. A játékipar persze nyomban rá is csapott erre a hirtelen kialakult piaci résre, aminek köszönhetően ma már roskadoznak a játékboltok polcai a különböző slime játékok alatt.