Lucy, az interaktív kutya tényleg tud énekelni és táncolni?
Bizony ám, tényleg, méghozzá többféle stílusban is! És ez még nem minden, ugyanis a gazdája húsz különböző hangutasítására is képes akár reagálni Lucy kutya! Sőt, az interaktív applikációnak köszönhetően a kis gazdik akár újabb, általuk kitalált koreográfiát és feladatokat is megtaníthatnak neki!
Mit tud Lucy, az interaktív kutya?
Nem véletlenül olyan népszerű Lucy kutya, hiszen amellett, hogy végtelenül bájos, éppen olyan, mint egy igazi játszópajtás, akivel együtt lehet bolondozni! Rendkívül szófogadó kiskutya, aki a gazdája kérésére például ugat, sétál, eszik, fekszik, szimatol, puszit ad, ül, énekel és még több stílusban táncolni is tud!
Elég csak annyit mondani neki, hogy „Lucy, balett!” és máris táncra perdül, miközben persze a megfelelő dallamok is felcsendülnek hozzá! De Lucy interaktív kutya akár pacsit is tud adni vagy szambázik, ha éppen azt kéri tőle a gazdája!
Lucy kutyának még applikációja is van!
Az interaktív kutyához tartozik egy ingyenes applikáció is, amely segítségével extra feladatokra is meg lehet tanítani Lucy-t. Érdemes kihasználni ezt az extra szórakozást is, ha már eléggé megszeretgettétek és megismertétek Lucy-t. Például nem is muszáj őt így hívni, akár egy másik nevet is adhat neki az új gazdija és akkor onnantól kezdve az új nevére hallgatva fogja majd végrehajtani az utasításokat a kutyus.
Az applikáció egyébként nagyon egyszerűen használható, csak le kell tölteni, megnyomni Lucy fülén egy gombot és a kutyus csaholással jelzi majd, hogy minden jól működik.
Az elején elképzelhető, hogy kell egy kis türelem, amíg kiismeri a gazdája Lucy-t, nem mindegy ugyanis, hogy milyen hangosan szólítják őt meg és hogyan hangzik el a neki szóló utasítás. Ha azonban sikerült kiismerni őt, már mindig nagy lesz az összhang a kutyus és az újdonsült tulajdonosa között!
Miért szeretik a gyerekek az interaktív állatokat?
A gyerekek mindig nagyon élvezik, amikor játék közben reakció érkezik a kezükben lévő babától vagy plüssállattól, cserébe a sok kedves törődésért és a gondoskodásért.
A pszichológusok szerint a gondoskodás ráadásul nem egy olyan képesség, amely egyszer csak varázsszóra megjelenik felnőttkorban, hanem szükségünk van rá, hogy fokozatosan elsajátítsuk és gyakorolhassuk. Erősítsük hát bátran a gyerekekben a gondoskodást és a törődést játékos formában, hogy aztán valódi élethelyzetekben is alkalmazni tudják!